+420 601 394 914, Bc. Petra Tichá
Zámecké náměstí 26, Frýdek-Místek
Po-Pá - dle objednávek

Bachovy esence

 

Bachovy květové esence pomáhají harmonizovat emocionální a mentální rovinu prožitků každodenního života a obnovit tak zdracenou duševní rovnováhu.

 Je to jednoduchý, a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí těla a duše.

Bachovy květové esence působí na to, čemu říkáme negativní emoce – např: strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení, které vede až k fanatismu apod. Esence pomáhají tyto pocity harmonizovat, dostávají nás do přítomného okamžiku, kdy se na sebe, svou situaci a své pocity můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez tlaku emocí. Umožňují nám postupně odlupovat slupky, které jsme si nasadily, abychom přežili v tomto světě. Postupně odkrýváme to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit své sny a přání.

 

Dr. Bach věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy. Celý život proto strávil hledáním jednoduchého a bezpečného systému léčení. Opustil svou lukrativní lékařskou praxi a celou ortodoxní medicínu a po zbytek života strávil léčením svých pacientů pouze za pomoci svých esencí. Je však nutno podotknout, že esence nenahrazují lékařskou péči, ovšem mohou ji krásně podpořit a ovlivněním naší psychiky urychlit proces uzdravení. Byl hluboce přesvědčen, že každý člověk má ve svém životě určení nebo úkol, který se rozhodl splnit. Jestliže nedochází k uskutečnění této vnitřní a vnější úlohy, mohou vznikat psychická nebo tělesná onemocnění, anebo se mohou přihodit jiné, těžké životní situace.Tyto originální květové esence pomáhají člověku znovu uvést do souznění tělo, duši i ducha a jsou mu jedinečným zdrojem pomoci k životu v harmonii se svým Já.

Bachovy esence mícháme vždy na míru konkrétnímu člověku. Získáte tak lahvičku, která bude působit na vás a vaše specifické potíže.

 

Vychutnejte si pocit relaxace, lehkosti a nechte se hýčkat
v příjemném prostředí Studia Těla a Duše.